CHOPIN WEBSITE

90% obszaru województwa małopolskiego znajduje się w zlewisku Morza Bałtyckiego wraz z dorzeczem Wisły, a całkowita jego powierzchnia zajmuje 15 182, 87 km². W jego skład w 1999 roku weszły obszary województw: krakowskiego, nowosądeckiego, bielskiego, kieleckiego, katowickiego, krośnieńskiego i tarnowskiego. Te obszary są stosunkowo często odwiedzane przez turystów z Niemiec, Wielkiej Brytanii i USA. Popularnością cieszą się głównie okolice gór Tatr i Zakopanego. Co ciekawe, jest to jedno z najmniejszych województw w kraju. W tej grupie znajdziesz różnorodne przedsiębiorstwa z wielu dziedzin właśnie tutaj.


Jeśli chcesz uczyć się na egzamin na uprawnienia budowlane niezależnie od tego gdzie jesteś, warto jest zakupić odpowiednie oprogramowanie, które pomoże Ci w zdaniu tego trudnego testu. Aby to zrobić, wejdź na uprawnienia-budowlane.com. Oferują oni produkt, który posiada wszystkie specjalizacje, a jego licencja obejmuje cały rok. Co więcej, możesz wybrać pomiędzy aplikacją, którą zainstalujesz na komputerze stacjonarnym lub na telefonie komórkowym. Dodatkowe informacje uzyskasz na stronie internetowej.

Invest Construction
ul. Spółdzielcza 2
19-200 Grajewo
woj. warmińsko-mazurskie
Tel.: 515 870 249


Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym marki ROHEM to innowacyjne rozwiązanie pełne różnorodnych zalet. Dzięki temu, że są one montowane w ścianie, nie zabierają nam cennego miejsca wewnątrz domu. Co więcej, zapewniają nie tylko ogrzewanie pomieszczeń, ale także dostęp do ciepłej wody w kuchni i łazience. Poza funkcjami praktycznymi, gwarantują także przyjemne wrażenia wizualne, jako że tańczące płomienie naturalnego ognia to wyjątkowo urokliwy widok. Przy wkładzie kominkowym można ustawić fotel lub kanapę i relaksować się tam po dniu pełnym pracy. Z ofertą można zapoznać się pod adresem: http://www.rohem.pl/

Rohem
ul. Łoźnica 34
72-122 Łoźnica
woj. zachodniopomorskie
Tel.: 516 130 992 Tel.: 91 32 85 085


Okna i drzwi produkowane przez Oknolux są od wielu lat znane z wyjątkowej jakości. Radzymin jest jednym z obszarów, na której ta firma oferuje swoje usługi. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu są oni w stanie dostosować ich produkty do różnorodnych, czasami nawet indywidualnych wymagań. Dla nich najważniejszy jest klient oraz jego satysfakcja ze skorzystania z oferowanych przez nich okien, drzwi czy bram. Więcej informacji na temat ich działalności można znaleźć na stronie internetowej.

Oknolux
ul. I Armii Wojska Polskiego 28
07-200 Wyszków
woj. mazowieckie
Tel.: 501 104 440


SCRAP Skup Surowców Wtórnych to firma z Wielkopolski, która od 2011 roku oferuje skup złomu oraz jego sprzedaż. Proponowane przez nich ceny są bardzo atrakcyjne – jedne z najwyższych w stosunku do konkurencyjnych punktów. Cennik, w oparciu o zmieniające się ceny, jest uaktualniany codziennie. Ich pracownicy to miłe, rzeczowe i uczciwe osoby, które chętnie pomogą w szybkim i efektywnym przeprowadzeniu transakcji. Jest to usługa kompleksowa i profesjonalna. Więcej informacji na jej temat znajduje się na stronie internetowej http://scrapssw.pl/skup-surowcow-wtornych.html.

SCRAP
ul. Zachodnia 10
64-300 Nowy Tomyś
woj. wielkopolskie
Tel.: 536-859-982


Warto, by obejmy, których używamy były wysokiej jakości. Aby to osiągnąć, ważne jest użycie materiałów charakteryzujących się wytrzymałością na niskie oraz wysokie temperatury. Dzięki temu rury będą odpowiednio przymocowane i zabezpieczone, niezależnie od warunków atmosferycznych. Firma ZOMIT ma w swojej ofercie obejmy, które są nie tylko wytrzymałe, ale również cechuje je łatwość konstrukcji, co jest równie istotne. Więcej informacji na temat proponowanych usług można znaleźć na stronie internetowej.

Zomit
ul. Grunwaldzka 68
83-000 Pruszcz Gdański
woj. zachodniopomorskie
Tel.: 58 301 93 65


Zagęszczarki to urządzenia służące do odpowiedniego przygotowania podłoża do prowadzenia dalszych prac budowlanych. Firma HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o. oferuje Państwu możliwość wynajmu tego sprzętu w atrakcyjnych cenach. Korzystając z pomocy specjalistów, łatwo dobrać odpowiednie urządzenie w zależności od wykonywanych prac. Wynajmując zagęszczarkę z oferty wspomnianego przedsiębiorstwa są Państwo pewni, że sprzęt jest najwyższej jakości i w dobrym stanie technicznym, co na pewno przełoży się na jakość pracy. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o., która działa na polskim rynku od wielu lat.

HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o.
ul. Szarych Szeregów 23
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Tel.: 61 665 79 00


Jeśli chcesz, by profesjonaliści zajęli się Twoją nieruchomością, powinieneś zatrudnić firmę RR INSTALACJE z Warszawy, a przynajmniej odwiedzić ich stronę internetową. Wykonana przez nich obsługa nieruchomości to zawsze profesjonalnie i rzetelnie wykonana usługa. Niezależnie od tego jaką pracę wykonują, ich wyspecjalizowana kadra znana jest z dużej wiedzy oraz bogatego doświadczenia. Z tego względu coraz więcej osób decyduje się na ich usługi. Więcej informacji na ich stronie internetowej.

RR-INSTALACJE
ul. Odyńca 57/80
02-644 Warszawa
woj. mazowieckie
Tel.: 881 202 936


Pomimo, że układanie kostki brukowej może wydawać się łatwym zadaniem, to osoby, które je wykonują muszą charakteryzować się cierpliwością, dokładnością oraz zręcznością. Zielone Ogrody zatrudniają tylko takich pracowników, którzy cechują się fachem oraz zamiłowaniem do pracy. Siedziba firmy mieści się w okolicy Poznania i z tego względu jest to również główny obszar ich działania. Jeśli Twój ogród potrzebuje renowacji i jesteś zainteresowany oferowanymi usługami, wejdź na stronę internetową, by dowiedzieć się więcej.

Zielone Ogrody s.c.
ul. Rokietnicka 36
62-080 Tarnowo Podgórne
woj. wielkopolskie
Tel.: 609 830 428


Warto prowadzić całodobowy monitoring firmy, aby uchronić się przed kradzieżą dóbr lub zawłaszczeniem ważnej dokumentacji. Działania te mogą bowiem przynieść ogromne straty, a tego nie chciałby żaden przedsiębiorca. Powszechnie stosowanym obecnie zabezpieczeniem są systemy telewizji przemysłowej, które nie tylko nadają obraz i dźwięk na żywo, ale również zapisują nagranie do późniejszego wglądu. Firma Inter-Max oferuje Państwu nowoczesny i skuteczny monitoring, który pozwoli nie tylko zapobiegać wtargnięciom, ale też kontrolować jakość pracy.

Inter-Max
ul. Tymianka 91
95-010 Stryków
woj. łódzkie
Tel.: 501 810 527


Enklawa Nieruchomości to grupa osób zajmująca się sprzedażą działek, domów i mieszkań. Ich oferty pochodzą z różnych miast w Wielkopolsce, takich jak Poznań, Luboń czy Murowana Goślina. Zawsze priorytetem jest zadowolenie klienta i przejrzystość transakcji. Mimo długiego doświadczenia (istnieją na rynku od 2009 roku) cały czas doskonalą swoje umiejętności przez uczęszczanie na szkolenia i zdobywanie certyfikatów. Jeśli interesuje Cię więcej informacji lub po prostu chciałbyś przejrzeć dostępne oferty, wejdź na ich stronę internetową.

Enklawa Nieruchomości
ul. Grobla 17a/16
61-859 Poznań
woj. wielkopolskie
Tel.: +48 61 853 50 21


Firma budowlana BRT Poznań, wykorzystując rozległą wiedzę swoich fachowców, popartą długoletnim doświadczeniem na rynku budowlanym, jest w stanie zapewnić Państwu kompleksowe usługi remontowe. Niewątpliwym atutem firmy jest terminowość oraz niezawodność wykonywanych prac budowlanych, w związku z czym nie wymagają one uciążliwych poprawek. Z pomocą firmy budowlanej BRT bezstresowo przebrną Państwo przez konieczne remonty mieszkania czy lokalu usługowego. Mogą Państwo zdać się na pracowników przedsiębiorstwa także w zakresie usług murarskich czy glazurniczych.

Firma budowlana BRT
ul. Za Bramką 5b/2
61-842 Poznań
woj. wielkopolskie
Tel.: 607 297 012


Jeżeli chcesz zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa budynku, konieczne są regularne przeglądy. Dotyczy to zwłaszcza budynków wielokondygnacyjnych. Firma IBS Budownictwo przeprowadza między innymi audyt energetyczny budynku, który pozwala na wykazanie potencjalnych zagrożeń wynikających między innymi z obecnego stanu instalacji elektrycznej. Wszelkie informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej www.ibsbudownictwo.pl

IBS Budownictwo
ul. Odrowąża 15
03-310 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 501 711 896


Specjalnością firmy D&D Świat Kuchni są spersonalizowane kuchnie na wymiar w Poznaniu i okolicach. Mogą oni zarówno wyremontować posiadane już wyposażenie, jak i stworzyć całkowicie nowe od zera. Aby spełnić wszystkie wymagania klienta, uważnie słuchają wszystkich jego uwag i zapewniają swoje profesjonalne doradztwo odnośnie najlepszych w danym przypadku rozwiązań meblarskich. Dzięki połączeniu bogatego doświadczenia z najwyższej jakości materiałami, tworzą naprawdę imponujące kuchnie na wymiar.

D&D Świat Kuchni
ul. Wysogotowska 27
62-081 Przeźmierowo
woj. wielkopolskie
Telefon: 664 524 177


W przypadku kiedy poszukujesz sprawdzonego rozwiązania z zakresu przygotowaniu gruntu pod budowę nieruchomości, to koniecznie sprawdź ofertę firmy Geodrill. Przedsiębiorstwo posiada ogromne doświadczenie na rynku, prowadząc badania geotechniczne. Nowoczesny sprzęt pozwala na zapewnienie bardzo dokładnych wyników pomiarów, dzięki czemu będziesz mógł dokonać precyzyjnych obliczeń, by ustalić dokładny plan działania lub dokonać ewentualnych korekt w projekcie.

Geodrill
ul. Szkolna 96b
62-002 Suchy Las
woj. wielkopolskie
Telefon: 61 829 94 20


Poszukują Państwo sprawdzonej i godnej polecenia usługi naprawy posadzki? Firma Concre-Tex, która od początku swojego istnienia oferuje klientom tworzenie posadzek w nowej technologi polerowanego betonu, posiada w swojej ofercie również naprawę i regenerację podłóg. Rozwiązanie stosowane przez tą firmę to sprawdzona technologia, która nie tylko sprawia że podłoga wygląda lepiej, ale również jednoznacznie zwiększa się jej trwałość jak i łatwość w utrzymaniu czystości. Firma ta jest bardzo znana i ceniona już od samego początku swojego istnienia, a więc od 2006 roku.

Concre-Tex
ul. M. Fornalskiej 29
43-602 Jaworzno
woj. śląskie
Telefon: 505 281 554


Remonty to ulubiony żywioł pana Jacka, który jest wykwalifikowanym specjalistą, jakich w Poznaniu jest mało. W ofercie znajdziesz między innymi kompleksowe remonty mieszkań. Poznań to tak na prawdę główny obszar, w którym działa, lecz nie odmawia w przypadkach, kiedy zlecenie znajduje się pod miastem. Strona internetowa remontuj.poznan.pl zawiera pełną ofertę świadczonych usług wraz z cenami. Możesz tam również sprawdzić jak przebiegały poprzednie prace remontowe.

Remontuj
ul. Kunickiego 28
61-418 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 518-633-181


Obszar Katowic i Sosnowca to teren na, którym działa już od wielu prezentowana firma Ergatex. Jest to firma usługowa wykonująca remonty mieszkań i domów. Wykończenia wnętrz to prace wymagające doświadczenia, wiedzy i umiejętności. To wszystko posiada firma Ergatex. Jej zakres usług, które wykonuje jest bardzo bogaty. Mogą go Państwo znaleźć na oficjalnej witrynie internetowej. Ponadto dla nich liczy się każdy klient. Jako doświadczona firma, podejmą się każdego wyzwania, nawet tego najtrudniejszego. Dla nich liczy się efekt końcowy i zadowolenie każdego z klientów z wykonanej pracy. Serdecznie polecam.

Firma remontowa ERGATEX
ul. Barlickiego 9a/8
40-820 Katowice
woj. śląskie
Telefon: 668 858 333


Kominki kaflowe stanowiły w przeszłości miejsce, gdzie przygotowywano potrawy, więc każdy z domowników wyjątkowo je lubił. Obecnie są interesującym nawiązaniem do historycznych tradycji, a przy tym nadal zapewniają przyjemne ciepło i relaksujący widok tańczących płomieni. Jako że barwę oraz wzornictwo kafli kominkowych można wybrać dowolnie, efekt końcowy będzie idealnie dopełniał aranżację wnętrza. Firma Dacer, która zajmuje się dystrybucją właśnie tego rodzaju towarów, służy swoim klientom poradnictwem odnośnie odpowiedniego doboru kolorystyki. Strona internetowa

Dacer. Biuro Handlowe. Tyszkiewicz Dariusz
ul. Grochowska 16
04-217 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 22 612 24 77


Firma Maxi-Cargo oferuje Państwu transport niskopodwoziowy, jako że dysponuje pojazdami, przeznaczonymi do tego typu usługi. Mogą oni przewieźć różnego rodzaju ładunek zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Naczepa niskopodwoziowa umożliwia przewożenie sprzętu o dużych wysokościach, co jest przydatne w wielu gałęziach działalności gospodarczej. Ponadto, specjaliści z Maxi-Cargo planują najbardziej optymalną trasę z dbałością o każdy szczegół. Ofertę na przewóz ponadgabarytowy mogą Państwo poznać pod adresem: http://mx-cargo.pl/pl/transport-ponadgabarytowy/

Maxi Cargo
ul. Os. E. Raczyńskiego 31/13
62-020 Swarzędz
woj. wielkopolskie
Telefon: 61 610 10 26


Jeśli cenią sobie Państwo połączenie wygody z higieną, centralny odkurzacz z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Dzięki regulowanej sile ssącej, mogą Państwo dostosować urządzenie do aktualnie czyszczonej powierzchni. Usuwa ono zarówno kurz, jak i pyłki oraz roztocza, co czyni je idealnym rozwiązaniem między innymi dla alergików. Wygodna budowa pozwala dotrzeć do wszystkich zakamarków pomieszczenia bez obijania się o meble. Firma CentralnyOdkurzacz.eu oferuje Państwu sprzęt wyłącznie najlepszych producentów.

CentralnyOdkurzacz
ul. Osiedle Dziekana 11C / 30
41-253 Czeladź
woj. śląskie
Telefon: 519 588 944


Uszczelki gumowe znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, np. w motoryzacji, budownictwie, elektryce, rolnictwie, transporcie czy przemyśle spożywczym. Aby zapewniać całkowitą szczelność, muszą być starannie wykonane z najwyższej jakości materiału. Takie uszczelki wytwarza od prawie 40 lat firma Guma Produkt. Ich kształty i wymiary dostosowują idealnie do danych otworów tak, aby w pełni spełnić indywidualne oczekiwania każdego klienta. Chętnie udzielają profesjonalnych porad i wykazują się ogromnym zaangażowaniem w swoją pracę.

Bałando. Wytwórnia art. z gumy
ul. Strzelnica 5
83-130 Pelplin
woj. pomorskie
Telefon: 58 535 29 43


Firma Geo-Vision w Rzeszowie serdecznie zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą usług geodezyjnych. Podczas wykonywania pomiarów cechuje nas dokładność i staranność oraz terminowość wykonania zlecenia. Dzięki najnowszym metodom pomiarowym oraz specjalistycznemu sprzętowi nasze usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Już teraz skorzystaj z oferty i dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Geo-Vision
ul. al. gen. W. Sikorskiego 121
35-304 Rzeszów
woj. podkarpackie
Telefon: 888 691 988


Z miłą chęcią motywujemy do przejrzenia usług przedsiębiorstwa Klima Mylka z Bojanowa, która realizuje montowanie klimatyzacji w Gostyniu. Na stronie internetowej klima-mylka.pl macie możliwość zauważyć Państwo, że przedsiębiorstwo współpracuje także z takimi producentami jak na przykład Airwell a także Sincalir. Klimatyzacja zamontowana dzięki FUH Klima Mylka może być typu kompakt albo split, wszystko zależna od Waszych preferencji. Co więcej w propozycji spółki zobaczycie Państwo systemy wody lodowej lub centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła. O ile chcecie Państwo założyć klimatyzację zachęcamy kooperacji.

Klima-Mylka
ul. Rynek 1A
63-940 Bojanowo
woj. wielkopolskie
Telefon: 721007999


Geonova.pl to geodeta ze Szczecina, aby ustalić konkretne granice przebiegu działki lub wytyczyć przyłącze gazu, prądu i wody. Przedsiębiorstwo wykonuje pomiary na nowoczesnym sprzęcie wykorzystując również najnowsze oprogramowanie do konstruowania map powierzchni. Pracownicy zdobyli potrzebne pozwolenia do wykonywania pomiarów geodezyjnych. Dokładne wykonywanie pomiarów i satysfakcja klientów to cele do których dążymy. Z radością kierujemy do podjęcia współpracy z firmą Geonova.

Geonova
ul. Chopina 74/10
71-450 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
Telefon: 507 103 897


Przedsiębiorstwo Numa w Poznaniu zajmuje się dostawą komponentów dla takiego przemysłu jak odlewnictwo jak również przemysł spożywczy. Firma ma bardzo szeroką propozycję części zamiennych z armatury przemysłowej jak na przykład reduktor ciśnienia i zawory elektromagnetyczne, do budowy układów hydraulicznych jak pompa vickers v1 lub akumulatory hydrauliczne pęcherzowe a także z dziedziny próżniowej techniki takie artykuły jak filtry próżniowe lub przełączniki próżniowe. Każde rozprowadzane części są najlepszej jakości jak również wypełniają wszelkie wymogi. Z miłą chęcią motywujemy do współpracy w sferze nabycia pomp vickers jak również silników.

Biuro Techniczno Handlowe NUMA s.c.
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 693 372 578


Przedsiębiorstwo Jawar s.c. Bielsko-Biała dostarcza schody na belce środkowej przygotowane z niezaprzeczalnie wysokiej klasy surowców. Długoletnia praktyka pozwala na dostarczanie różnych towarów jak schody policzkowe i balustrady balkonowe. W propozycji na www.schody5.pl znajdziecie Państwo pełną ofertę, do sprawdzenia której serdecznie zachęcamy. Wykwalifikowani współpracownicy z przyjemnością zaproponują Wam jaki typ schodów będzie dla Was optymalny.

"JAWAR" s.c.
ul. Krasińskiego 30
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
Telefon: 602 323 588


Grupa www.ogrzewanie-akapit.pl prowadzi sklep, który dostarcza ogrzewanie na pelet oraz nagrzewnice na olej przepracowany. Sprzedajemy produkty znanych dostawców między innymi Lechma. Piecyki kominkowe to oryginalny i rekomendowany produkt przygotowany do ocieplania hal. Ogrzewanie na pelet jest jednym z wydajnych metod ogrzewania warsztatów. Określony w asortymencie dostępny piecyki na pellet jest dostępny w określonych wymiarach. Nasz nabywca znajdzie dostosowany piec na pelety i nagrzewnice na olej przepracowany. Wybrane przedstawione urządzenia grzewcze są opisane na stronie internetowej. Zobacz teraz

Ogrzewanie Akapit
ul. Dąbrowskiego 96

60-576 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 61 847 47 00


Przedsiębiorstwo Mark-Bud posiada w swojej ofercie domy kanadyjskie wykonane z najwyższej jakości drewna klasy C24, co zapewnia dużą wytrzymałość całego budynku. Budowa domów kanadyjskich jest naszą specjalnością, której eksperiencji nabyliśmy na Skandynawii, wznosząc domy szwedzką technologią. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu drogą elektroniczną z firmą Mark-Bud.

MARK-BUD
ul. Sapieżyńska 2/41
21-500 Biała Podlaska
woj. lubelskie
Telefon: 500 240 340


Zakład www.artisschody.pl sprzedaje schody wewnętrzne dla wszystkich kontrahentów nabyciem oryginalnych wyposażenia budynków. Nowoczesne technologie budowania i ogromne kwalifikacje na rynku umożliwia oferować wyroby dobrej wartości w wyjątkowych cenach. Zainteresowany klient jest w stanie uzyskać pomoc w zakresie wymiarowania i wyposażenia budynku do instalacji balustrad. Zachęcamy do punktu sprzedaży Poznań w którym znajdują się ekspozycje prezentujące zróżnicowane modele rozwiązań architektonicznych. Wszystkie oferowane balustrady zyskują uznanie klientów. Sprawdź ofertę firmy na stronie www www.artisschody.pl

Artis Schody

Salon - ekspozycja schodów

ul. Krzywoustego 68

61-144 Poznań

Telefon komórkowy:
Tel.: +48 601 533 100
Tel.: +48 516 405 561

Godziny otwarcia:
Pon.-Sob. 10:00-20:00
Niedź. 10:00-18:00


Naprawy systemów grzewczych Vaillant obsługuje instalację systemu ogrzewania należą do podstawowych usług wykonywanych dla naszych klientów. Wszystkie dane o ofercie serwisu są dostępne na portalu DW Vaillant. Zasadniczym zakresem działań jest Poznań . Naprawa kotłów jest wykonywane w określonym terminie. Zapraszamy.

Dw Vaillant
ul. Izaaka Newtona 16A/34

60-161 Poznań
woj. wielkopolska
Telefon: 601333125